Administrasjon/innkjøp/prosjekt/marked



Euroskilt AS - Administrasjon

Paul A. Owrens veg 46
2607 Vingrom


Medarbeidere


Frode Smevoll

Administrerende direktør


frode.smevoll@euroskilt.no

Ole-Petter W. Jørgensen

Økonomisjef


ole-petter.jorgensen@euroskilt.no

Rita Stenumgard

Regnskapssjef


rita.stenumgard@euroskilt.no

Bryndis YR Viggosdottir

Regnskap


bryndis.viggosdottir@euroskilt.no

Wenche Simenrud

Sentralbord / regnskap


wenche.simenrud@euroskilt.no

Cato Baardseth

Business Controller


cato.baardseth@euroskilt.no

Kjell Hansen

Innkjøp- og logistikksjef / Kontorsted: Avd. Oslo


kjell.hansen@euroskilt.no

Magnus Harwiss

Logistikk / innkjøp / Kontorsted: Avd. Oslo


mlh@euroskilt.no

Nina Gulbrandsen

Innkjøpsmedarbeider / Kontorsted: Avd. Oslo


nina.gulbrandsen@euroskilt.no

John Larsen

Anbud / Prosjekt / Kontorsted: Avd Oslo


john.larsen@euroskilt.no

Anne Tove G. Soltvedt

Prosjektmedarbeider / Kontorsted: Avd. Stavanger


anne.soltvedt@euroskilt.no

Lasse Støvland

Prosjekt anlegg


lasse.stovland@euroskilt.no

Terje Mork

Salgs- og markedssjef / Kontorsted: Avd Oslo


terje.mork@euroskilt.no

Ann Katrin Haug

Markedsansvarlig / Kontorsted: Avd Oslo


akh@euroskilt.no

Camilla Skar

Produktsjef / Utemiljø, kontorsted avd Oslo


camilla.skar@euroskilt.no