Bergen

Distrikt: Hordaland og Sogn og Fjordane. Lager: Førde, ubetjent, så ta kontakt for inn- og utlevering på tlf: 55 92 78 50

Euroskilt Bergen

Hardangervegen 150
5226 Nesttun


Medarbeidere


Dag S. Riise

Avdelingsleder


dag.riise@euroskilt.no

Kathrine Kvamme

Salgskonsulent


kathrine.kvamme@euroskilt.no

Jarle Nilssen

Salgskonsulent


jn@euroskilt.no

Frode Herseth

Salgskonsulent og ansvarlig for tekniske produkter avd Bergen


frode.herseth@euroskilt.no

Trine Ulsmåg

Salg / utleie


trine@euroskilt.no

Johanne Sundvor

Administrasjonsleder


johanne.sundvor@euroskilt.no

Anniken Rognås

Ordremottaker


anniken@euroskilt.no

Odd Fjelltveit

Lager / utleieansvarlig


oddfj@euroskilt.no

Karl Brun Halvorsen

Lager / utleie


kbh@euroskilt.no