Tønsberg

Lager, fabrikk, teknisk produksjonstøtte og prosjektering Distrikt: Hele landet

Euroskilt Tønsberg

Reservatveien 8
3118 Tønsberg


Medarbeidere


Håkon Sahlsten

Avdelingsleder / Utviklingssjef


hakon.sahlsten@euroskilt.no

Fredrik Wik

Operativ prosjekt- og serviceleder


fredrik.wik@euroskilt.no

Alf Bjørn Lysvik

Produksjonsansvarlig


alf.lysvik@euroskilt.no

Espen Thorbeck

Produksjonssjef


espen@euroskilt.no

Hanne Skolby

Sentralbord


hanne.skolby@euroskilt.no

Steinar Kalvøy

Produkt- / prosjektleder elektroniske produkter


steinar.kalvoy@euroskilt.no

Trond Petter Kleven

Produkt- / prosjektleder elektroniske produkter


trond.petter.kleven@euroskilt.no

Ragnhild Hallenstvedt

Prosjektleder


ragnhild.hallenstvedt@euroskilt.no

Tor Ivar Simonsen

Prosjektleder


tor.ivar.simonsen@euroskilt.no

Bente Løken

Prosjektassistent


bente.loken@euroskilt.no

Anne Line Holt

Prosjektassistent


anne.line.holt@euroskilt.no