Euroskilt Handlekurv

Bergen

Distrikt: Vestland

Euroskilt Bergen

Hardangervegen 150
5226 Nesttun


ÅPNINGSTIDER

Kontor og lager:
Mandag - fredag: 07.30 - 15.30

Lager: Førde, ubetjent, så ta kontakt for inn- og utlevering på tlf: 55 92 78 50

Medarbeidere


Johanne Sundvor

Avdelingsleder


johanne.sundvor@euroskilt.no

Frode Herseth

Salgskonsulent og ansvarlig for tekniske produkter avd Bergen


frode.herseth@euroskilt.no

Jarle Nilssen

Salgskonsulent


jn@euroskilt.no

Kathrine Kvamme

Salgskonsulent


kathrine.kvamme@euroskilt.no

Gunn Elisabeth Nord

Ordremottaker


gunn.elisabeth.nord@euroskilt.no

Anniken Rognås

Ordremottaker


anniken@euroskilt.no

Remi Hjelvik Lund

Tjeneste- og utleieansvarlig


remi.hjelvik.lund@euroskilt.no

Remi Thorvaldsen Olsen

Driftsansvarlig Tjeneste og Utleie Bergen


remi.thorvaldsen.olsen@euroskilt.no

Odd Fjelltveit

Lager / utleie


odd.fjelltveit@euroskilt.no

Trine Ulsmåg

 


trine@euroskilt.no